Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki w Octavii 2 limuzyna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Witam,

    mam pytanie chciałbym dołozyc tylne głosniki to Octavii II 2008 przed liftem I mam pytanie z tego co rozumiem musze puscic kabel do radia, posiadam radio melody czy moze mi ktos powiedziec gdzie wpiać kable?>
    Czy musze ciagnac '+' oraz kabel '-' czy wystarczy +.Jak wyglada sytuacja z tweeterami czy tez je wpinam w radiu czy moze wpiąć się pod przód?Jesli do radia prosze o podanie w które piny.
    Z gory dziekuje

    [ Dodano: Wto 01 Wrz, 15 12:06 ]
    Witam,
    pytanko czy tweetery mam podlaczyc do glosników czy osobnymi kablami mam podpiac do radia?

    Komentarz


    • #52
      ja nie tak dawno montowałem u siebie z tyłu taki zestawik
      Link
      tweetery jak i gł. główne podłączasz do zwrotnicy,
      natomiast od radia pociągnij sobie na każde drzwi kabel 2x1,5mm
      -przód przeciągnij koło fotela w tej maskownicy w której idzie wiązka, dojedz do słupka - pasów bezpieczeństwa, zdemontuj słupek i tamtędy gumową przelotka wejdziesz do tylnych drzwi,
      nie zapomnij wygłuszyć drzwi matami stp po montażu żeby efekt był zamierzony...
      do operacji potrzebujesz głosniki, kabel, dystanse, maty wygłuszajace ,z 5 nowych klipsów tapicerki bo ori są bardzo delikatne, z 3 zimne piwka i 1.5h wolnego czasu od baby
      good luck
      ble

      Komentarz


      • #53
        Super wielkie dzieki za pomoc.Powiedz proszę czy nie miales problem z zamontowaniem tweeterów w miejsce obok a dokładniej za klamka, czy znalazłes jakieś inne?
        Skoro polecasz ten zestaw tez sie na niego zdecydujeprzy słupkach zarabiałeś koncówki kabli jesli tak jakie piny beda mi tam potrzebne?

        Komentarz


        • #54
          co myślicie o takim zestawie ? Link

          Komentarz


          • #55
            grzesrs, adekwatne do ceny - szału nie będzie :diabelski_usmiech
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #56
              a co polecilibyście do 200zł na tył ?

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X